Doradztwem kredytowym w Polsce zajmują się trzy główne grupy doradców.

Pierwsza to doradcy zatrudnieni przez banki. Podczas jednego spotkania można zapoznać się z ofertą tylko jednego banku. W każdym usłyszycie, że „trafiliście w najlepsze miejsce”, że właśnie teraz mają „promocję dla nowych klientów”... 

Druga grupa (naszym zdaniem najliczniejsza) to doradcy kredytowi reprezentujący domy kredytowe stworzone przez banki lub duże grupy kapitałowe. Teoretycznie, korzystając z ich usług, uzyskacie dostęp do ofert blisko 20 banków, wnioski zostaną złożone w dwóch lub trzech. W praktyce otrzymacie jednak kredyt w banku, który jest właścicielem lub udziałowcem „domu kredytowego”.

Trzecia grupa, to ta, którą mamy przyjemność reprezentować. Jesteśmy niezależni kapitałowo, a dzięki temu całkowicie obiektywni. Oczywiście, podobnie jak dwie wyżej wymienione grupy doradców otrzymujemy wynagrodzenie za każdy udzielony kredyt, ale przecież skuteczne porównanie ofert i aktualnych promocji wielu banków wymaga czasu i odpowiedniej wiedzy.

My mamy tę przewagę, że możemy rekomendować oferty, które w danym momencie są faktycznie dla Ciebie najkorzystniejsze.

Kierujemy się trzema podstawowymi zasadami: Zaufanie - Lojalność – Odpowiedzialność

Wiemy, że na zaufanie trzeba zasłużyć, dlatego naszym celem jest rzetelna, kompletna informacja.

Jesteśmy lojalni - pracujemy dla ludzi, nie dla banków. Nie zależy nam na zysku za wszelką cenę – wyżej od niego cenimy sobie poczucie przyzwoitości.

Działamy odpowiedzialnie – doradzamy naszym Klientom tak, jakbyśmy doradzili członkom naszych rodzin.

Wybór odpowiedniej oferty zawsze należy do Ciebie. Nierzadko jest to życiowa decyzja, dlatego warto ją podjąć świadomie, mając wsparcie doświadczonego doradcy.

 

Zapraszamy --> formularz kontaktowy