Indywidualnie dobieramy do Twoich potrzeb produkty kredytowe oferowane przez blisko 20 banków. Nasi doradcy będą z Tobą na każdym etapie: pomogą w wyborze najkorzystniejszej oferty, wynegocjują najlepsze warunki, przygotują dokumentację, będą Cię reprezentować również po wypłaceniu kredytu.


Niezależnie od przeznaczenia, znalezienie odpowiedniej oferty kredytowej wymaga wiele czasu i analizy mnóstwa dokumentów. Nasi doradcy posiadają najbardziej aktualne oferty wszystkich banków, które dostosują do indywidualnych potrzeb i przedstawią w jasny, przejrzysty sposób. Współpraca ta gwarantuje pomoc doradcy we wszelkich sprawach poczynając od racjonalnego wyboru oferty, poprzez profesjonalne przygotowanie wniosku kredytowego wraz ze wsparciem w zebraniu kompletu wymaganych dokumentów, aż po negocjacje warunków z bankiem (często atrakcyjniejszych niż dostępne na rynku) oraz monitorowanie procesu analizowania wniosku przez bank mające na celu skrócenie czasu oczekiwania na decyzję kredytową.

Opieka doradcy nie kończy się wraz z wypłaceniem kredytu; uzyskasz bezpłatną poradę także w trakcie jego spłacania, a w przypadku problemów doradca zaproponuje optymalne rozwiązanie finansowe np. w postaci kredytu konsolidacyjnego.

 

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny udzielany jest przez bank na budowę lub zakup nieruchomości, działki lub prace remontowe.

 

Kredyt konsolidacyjny

Jest to instrument finansowy przeznaczony na spłatę innych zobowiązań kredytobiorcy. Konsolidacji podlega liczna gama kredytów np. mieszkaniowy, samochodowy, gotówkowy…

Niewątpliwym atutem jest zamiana kilku kredytów na jeden, o niższym oprocentowaniu i na korzystniejszych warunkach.
Dobrze dobrany kredyt konsolidacyjny pozwoli odetchnąć od comiesięcznych spłat kilku różnych zobowiązań finansowych, a tym samym może oszczędzić Twój czas i pieniądze.

 

Kredyt refinansowy

Doskonałe rozwiązanie dla osób, które posiadają już kredyt hipoteczny.
Warunki na rynku finansowym zmieniają się dość dynamicznie, dzięki czemu doradca może skonstruować ofertę kredytu na zdecydowanie lepszych warunkach niż dotychczasowe.

 

Kredyty dla firm

W naszej ofercie posiadamy również produkty kredytowe dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą, które chcą pozyskać środki na cele inwestycyjne.
Zapraszamy do kontaktu z doradcą, który po przeanalizowaniu Twoich potrzeb przygotuje odpowiednie oferty kredytowania.

 

Leasing

Leasing to forma finansowania środków trwałych m.in. samochodów, linii technologicznych, maszyn, sprzętów biurowych. Wyróżniamy dwa rodzaje leasingu: finansowy i operacyjny, a główne różnice polegają na sposobie księgowania. Nasz doradca pomoże w wyborze odpowiedniego sposobu finansowania, a także przedstawi oferty dostosowane do Twoich potrzeb.

 

Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna pozwala na wykorzystanie środków na dowolny cel np. samochód lub podróże. Pozyskanie nawet dużych kwot gotówki jest w pożyczce hipotecznej zdecydowanie tańsze od kredytu gotówkowego, dzięki zabezpieczeniu w postaci hipoteki nieruchomości.

 

Zapraszamy --> formularz kontaktowy